Vialit logo
Napište nám

Politika Integrovaného Systému Managementu Vialit Soběslav, spol. s r.o.

VIALIT SOBĚSLAV, spol. s r.o., se od roku 1991 zabývá stavbou a speciálními úpravami vozovek a výrobou asfaltových emulzí.

„My stavíme cesty. Cesty k úspěchu. Protože naší vášní jsou asfaltové technologie. Se způsobilostí v oboru a inovacemi pro budoucnost. My píšeme dějiny, které hýbou světem v tom pravém slova smyslu.“

Naší zásadou je:

  • SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Zjišťujeme a vyhodnocujeme požadavky a potřeby našich zákazníků a snažíme se pro ně hledat co nejvhodnější řešení. Přebíráme plnou zodpovědnost za splnění požadavků zákazníka. Věříme, že se v případě potřeby znovu rád obrátí na naši organizaci.

  • KVALITA A PLNĚNÍ ZÁVAZNÝCH POVINNOSTÍ

V souladu se zadáním, požadovanými technickými parametry a příslušnými závaznými povinnostmi, důsledně a systematicky prověřujeme kvalitativní parametry dodávek a služeb, abychom docílili standardní kvality všech vstupů, a tím dosáhli požadované kvality procesů, kterou od nás zákazník právem očekává.

  • VZÁJEMNÁ DŮVĚRA

Etika našeho podnikání je založena na budování vzájemné důvěry směrem k zákazníkovi, i vzájemně mezi zaměstnanci. Veškeré tyto zásady jsou projednány se zaměstnanci.

  • VYSOKÁ ODBORNOST

Každý náš zaměstnanec je seznámen s touto naší politikou a aktivně ji naplňuje, což je předpokladem jeho úspěšného působení v organizaci. Na realizaci zakázek vysíláme pouze odborně způsobilé, zkušené odborníky, kteří přebírají plnou odpovědnost za jejich realizaci. Zvyšování kvalifikace a odborný růst našich zaměstnanců zajišťujeme jejich pravidelným školením.

  • OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Hlavním posláním naší organizace je vyrábět naše produkty – asfaltové emulze a provádět stavby nejen ve vysoké kvalitě, ale i s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí a prevenci znečištění.

  • BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘI PRÁCI

Hlavním posláním naší organizace je vyrábět naše produkty – asfaltové emulze a provádět stavby nejen ve vysoké kvalitě, ale i s maximálním ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví jak zaměstnanců společnosti, tak i ostatních účastníků výroby a dopravy. Preventivním přístupem se snažíme předcházet vzniku úrazů a poškození zdraví, snažíme se odstraňovat nebezpečí a snižovat rizika v oblasti BOZP.

  • ZLEPŠOVÁNÍ INTEGROVANÉHO SYSTÉMU MANAGEMENTU

Snažíme se o neustálé zlepšování integrovaného systému managementu prostřednictvím monitoringu a měření procesů.

V Soběslavi dne : 3.2.2020
Ing. Karel Valenta
jednatel

Rychlý
kontakt

Sekretariát
+420 731 541 750
Všechny kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi Zásady o ochraně osobních údajů.
Děkujeme! Poptávka byla odeslána. Brzy budeme v kontaktu!
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.