Emulze pro spojovací postřiky

1. VIALIT HB 40 K   ( C 40 B 3 )

Standardní nestabilní kationaktivní asfaltová emulze se zlepšenou přilnavostí. Obsah asfaltu 40 %.

Použití: emulze je vhodná jako spojovací postřik nebo nátěr mezi jednotlivými asfaltovými vrstvami, které jsou prováděny klasickými technologiemi při novostavbách i opravách vozovek.
Zpracování za studena.

2. VIALIT STYRELF HB 40 K-PM     ( C 40 BP 6 )

Nestabilní kationaktivní asfaltová emulze, vyráběná na bázi polymerem modifikovaného asfaltu Styrelf. Obsah asfaltu 40 %.

Použití: emulze je vhodná jako spojovací postřik mezi jednotlivými asfaltovými vrstvami, které jsou zejména prováděny ze směsí na bázi modifikovaných asfaltů při novostavbách i opravách značně zatížených vozovek. Emulzi lze použít pro klasické i tenkovrstvé úpravy.
Zpracování za studena.

3. VIALIT HB 60 K    ( C 60 B 3 )

Nestabilní kationaktivní asfaltová emulze s vyšším obsahem asfaltu a zvýšenou přilnavostí. Obsah asfaltu 60 %.

Použití: emulze je vhodná jako spojovací postřik mezi betonovou a asfaltovou vrstvou, resp. mezi jednotlivými asfaltovými vrstvami, které jsou prováděny klasickými technologiemi při novostavbách i opravách vozovek.
Zpracování při teplotě 45 – 50° C

4. VIALIT STYRELF HB 60 K-PM   ( C 60 BP 5 )

Nestabilní kationaktivní asfaltová emulze, vyráběná na bázi polymerem modifikovaného asfaltu Styrelf. Obsah asfaltu 60 %.

Použití: emulze je vhodná jako spojovací postřik mezi betonovou a asfaltovou vrstvu, resp. mezi jednotlivými asfaltovými vrstvami, které jsou prováděny zejména ze směsí na bázi modifikovaných asfaltů při novostavbách i opravách silně zatížených vozovek. Emulzi lze použít pro klasické i tenkovrstvé úpravy.
Zpracování při teplotě 50 – 55° C